ПРОГРАМА Майстер-класи

Даніель Кардарополі
Даніель Кардарополі
Даніель Кардарополі

Доктор стоматології зі спеціальним сертифікатом з пародонтології Університету Торіно, Італія. Активний член Італійської Асоціації Пародонтології, Європейської Федерації Пародонтології, Італійської Асоціації Остеоінтеграції та Академії остеоінтеграції. Міжнародний член Американської Академії пародонтології. Науковий директор PROED – Інституту Професійної Освіти зі Стоматології (Торіно). Лауреат премії «Goldman Award» Італійської Асоціації Пародонтології та нагороди «National Award» Італійської Асоціації Ортодонтії. Член редакційної ради журналів The International Journal of Periodontics and Restorative Dentistry та American Journal of Orthodontics & Dentofacial Orthopedics.

Автор статей в міжнародних журналах з високим імпакт-фактором. Основні сфери інтересів: пародонтологія, дентальна імплантація, регенеративна терапія та орто-періо міждисциплінарне лікування. Власник приватної практики в Торіно, Італія.

Сучасні концепції горизонтальної та вертикальної аугментації кістки

Короткий опис курсу:

Видалення одного чи кількох зубів внаслідок захворювань пародонту, периапікальних інфекцій, зламу кореня чи дентальної травми може призвести до недостатнього об’єму кістки для встановлення імплантатів. В літературі є багато даних щодо способів компенсації втрати кістки гребеня після видалення зубів з допомогою технік збереження параметрів лунки, використання кісткових замінників та мембран за концепцією відкритого загоєння. З іншого боку, процедура аугментації необхідна коли наявна висота кістки не дає можливості встановити імплантат у правильному положенні, а отже адекватної первинної стабільності досягнути неможливо, або ж коли ортопедична реабілітація призведе до незадовільного співвідношення коронка/корінь. Значна горизонтальна та вертикальна резорбція кістки потребує латеральної та супракрестальної регенерації, що є складним завданням для лікаря, оскільки зовнішній тиск з боку м'яких тканин вважається однією з основних причин невдачі хірургічних процедур у кісткових дефектах з відсутнім каркасом для збереження простору. Для горизонтальної та вертикальної аугментації кістки пропонується направлена регенерація кістки з використанням мембран та кісткових замінників. А вже після успішної аугментації кістки для створення здорових та стабільних периімплантних тканин мегаважливим фактором є адекватна товщина м’яких тканин.

В програмі курсу:

 • Біологія та принципи регенерації кістки.
 • Наукові дані про кістку та кісткові замінники.
 • Вибір критеріїв для мембран та кісткових замінників.
 • Анатомічні та хірургічні аспекти вертикальної регенерації кістки.
 • Дизайн клаптя та розрізів для аугментації кістки.
 • Хірургічні техніки щічного та лінгвального відшарування слизової: відшарування по всій ширині чи розщеплення слизової.
 • Аугментація у фронтальному відділі верхньої щелепи.
 • Аугментація в дистальних відділах нижньої щелепи.
 • Хірургічний підхід в ділянці щелепо-під’язикової борозди та м’яза.
 • Забір автогенної кістки з допомогою кісткових скребків. Змішування автогенної кістки з бичачою кісткою: приготування трансплантата.
 • Фіксація мембран титановими пінами
 • Оптимізація м’яких тканин з допомогою колагенових матриць
 • Використання дентину зуба як нове рішення.
 • Шовні матеріали та техніки ушивання.

У вартість курсу входять:

Учасники курсу працюють на свинячих щелепах з індивідуальним набором інструментів Stoma, шовним матеріалом Serag Wiessner, кістковими замінниками, мембранами та колагеновими матрицями Geistlich, пінами для фіксації мембран, кістковими скребками

Практичний курс

Місце:

Львів, Bank Hotel Art Congress Hall

Дата та час:

11 квітня 2019 9.00-18.00

Вартість участі:

до 10.03 - 350 € / після 10.03 - 375 €

Максимальна кількість учасників:

30

Контактна особа:

Ірина - 097 6614111, Тетяна - 068 9468771

Телефон:

Майя - 097 4621000, Володимир 097 4455005

Орест Штука
Орест Штука
Орест Штука

Стоматолог-хірург, сертифікований спеціаліст, лікар першої кваліфікаційної категорії Завідувач відділення пародонтології Центру Стоматологічної Імплантації та Протезування «ММ» Паст президент Асоціації Імплантологів України. Засновник Молодіжної програми АІУ. Член EFP, EAO, АІУ, УАП, АСУ. Власник відзнаки від Асоціації Імплантологів України за активне впровадження та популяризацію методу дентальної імплантації в Україні та золотої медалі за визначний внесок у розвиток Асоціації. Практика із 1999 року, понад 10000 успішних операцій у напрямках оральної хірургії, імплантології, пародонтології, мукогінгівальної хірургії. Із 2008 року щорічне дворазове стажування на акaдемічних програмах із пародонтології в Zahnmedizinklinik UniBern. Ініціатор наукових програм для молодих спеціалістів з України у Швейцарії та Іспанії.
Із 2003 лектор у напрямках імплантології, аугментації кістки та мукогінгівальної хірургії.

Як зберегти та відновити кістковий і ясенний об'єм у ділянці імплантації. Як мінімізувати ризики виникнення периімплантиту? Зона підвищеної уваги - м'які тканини та кістка у ділянці імплантації.

Короткий опис курсу:

Некоректні уяви щодо вибору імплантаційних систем, методик імплантації, застосування регенеративих чи резективних методик хірургічного лікування часто у майбутньому призводять до негативних результатів. 
Мета курсу – допомогти лікарю у плануванні реабілітації пацієнтів з метою запобігання подальших ускладнень, а також у формуванні клінічних рішень при виникненні мукозитів та периімплантитів. Основний акцент – мукогінгівальна травма та хірургічні методики корекції.

У програмі курсу:

 • основне про анатомію, гістологію, васкуляризацію тканин та мікробіологію порожнини рота, як запоруку розуміння можливої подальшої поведінки тканин
 • матеріалознавство: основне про чистоту поверхонь імплантата, з’єднання, регенеративні матеріали, шовні матеріали
 • аналіз рентгенографії: основне про кісткову пропозицію, можливості регенерації та планування кінцевого естетичного результату
 • аналіз стану м'яких тканин та планування імплантації
 • основні мікрохірургічні техніки у стоматології, розтини, клапті, техніки
 • ушивання, увага до деталей та нюансів, що впливають на результат
 • мукозит та периімплантит, причини виникнення та формування клінічної тактики
 • мукогінгівальна травма, як одна із найчастіших передумов виникнення периімплантиту та основні мікрохірургічні техніки вестибулопластики

Місце:

Bank Hotel Art Congress Hall

Дата та час:

11 квітня 2019 9.00-18.00

Вартість участі:

до 25.02 -180 € / до 10.03 - 220 € / після 10.03 - 250 €

Максимальна кількість учасників:

20

Контактна особа:

Ірина 097 6614111, Тетяна 068 9468771,

Телефон:

Майя 097 4621000, Володимир 097 4455005

e-mail:

Віктор Каленчук
Віктор Каленчук
Віктор Каленчук

Закінчив стоматологічний факультет і клінічну ординатуру по щелепно-лицевій хірургії Кишиніського медичного університету ім. Тестеміцану, пройшов спеціалізацію по стоматологічній імплантації у Віденському університеті. 1991 — 2008 рр. завідувач відділення щелепно-лицевої хірургії обласної клінічної лікарні м. Чернівці. З 2008 р. Власник і головний лікар стоматологічного центру Каленчук Клінік. З 2010 р. засновник і керівник імплантологічного центру Імплантісс Інститут. Автор чисельних статей, лекцій і майстер-класів по дентальній імплантації і тканинній регенерації. Фокус клінічної і наукової діяльності – реконструкція і регенерація тканин при дентальній імплантації, дентальна імплантація в клінічно несприятливих умовах.

Післяекстракційна лунка: терапевтичні опції

Короткий опис курсу:

 • Як діяти під час і після видалення кореня зуба в умовах сучасного стоматологічного лікування.
 • Характеристика, можливості і обмеження різних підходів до імплантації та менеджменту альвеолярного сегменту після видалення зуба.
 • Логістика терапевтичної тактики на власних клінічних випадках.
 • Чесно та відверто про можливості та обмеження, успіхи та невдачі.

У вартість курсу входять:

Розхідні навчальні матеріали, інструменти, каво-перерви; сертифікат по завершенню навчання

Практичний/теоретичний

Місце:

м. Львів

Дата та час:

11 квітня 2019 9.00-18.00

Вартість участі:

200 Євро

Максимальна кількість учасників:

20

Контактна особа:

Іванчук Олеся

Телефон:

+ 38 099 400 32 44, + 38 098 000 32 44, +38 073 400 32 44

Джордж Андре Кардоссо
Джордж Андре Кардоссо
Джордж Андре Кардоссо

Доктор стоматологічної медицини (DMD) на факультеті стоматологічної медицини — Університет Порто - 2002.

Магістр клінічної стоматології (MClinDent) в ортопедії - Королівський коледж при Лондонському університеті — 2010

Почесний клінічний викладач по спеціальності «Естетична стоматологія» — Королівський коледж при Лондонському університеті — з 2015 року

Автор численних статей в рецензованих журналах, таких як JERD, EJED і IJED та чотирьох глав книги «Практичні процедури естетичної стоматології” 2017 року. Спікер національних і міжнародних конгресів і курсів в області естетичної, реставраційної, периодонтальной і міждісціплінарній стоматології «Людина року» в області «Реабілітація порожнини рота» від Saúde Oral Magazine - 2016 рік.

Викладач естетичної, реставраційної, пародонтальной і міждисциплінарної стоматології в навчальних центрах Sorriso Natural and Foramen в Португалії.

Розробник програмного забезпечення MakeMeClear (www.makemeclear.com) для планування стоматологічного лікування

Активно вивчає комбіновані підходи до оцінки, планування та лікування пацієнтів. Проводить міжнародні курси по плануванню лікування, мінімально інвазивних втручаннях і міждисциплінарних підходах, що включають реставраційні, ортопедичні, періодонтальні, імплантологічний і ортодонтичні стратегії як лючові фактори успіху.

Протезування на імплантатах- поширені помилки і засоби їх уникнути

Короткий опис курсу:

Теоретичний курс

Місце:

Готель Nota Bene вул. Поліщука, 78А, м. Львів.

Дата та час:

11.04.2019 з 9-00 до18 -00

Вартість участі:

до 25.03 - 170 євро/ після 25.03. - 200 євро

Максимальна кількість учасників:

Контактна особа:

Оксана, Інна,

Телефон:

+38 (063) 578-04-41, +38 (067) 647-75-42

Дегасюк Віктор
Дегасюк Віктор
Дегасюк Віктор

Лікар стоматолог-хірург, головний лікар медичного центру “Імперія Дентіс”

Комбіновані методики аугментації

Короткий опис курсу:

На практичній частині учасники будуть відпрацьовувати різні методики аугментації на свинячих щелепах, використовувати п`єзохірургічний апарат, працювати з кістковими замінниками, мембранами та дентальними імплантататами.

Практичний курс

Місце:

Готель Львів

Дата та час:

11.04.2019, 9:00-18:00,

Вартість участі:

3600 грн

Максимальна кількість учасників:

16

Контактна особа:

Оксана Яніна

Телефон:

0676573255, 0674021818

Роман Нестор
Роман Нестор
Роман Нестор

Ph.D. Кандидат медичних наук. Магістр медицини. Лікар-стоматолог, гнатолог.

Засновник, головний лікар міжнародного медично-навчального центру гнатології NESTORCLINIC®

(KaVo, Gendex, Leica reference clinic, Straumann gold provider, найкраща стоматологічна клініка України за версією Stella International Beauty Awards 2018 року)

Головний лікар реформованого Комунального Некомерційного Підприємства “Стоматологічна поліклініка №4”

Президент міжнародної організації “Клуб Молодих Стоматологів”.

Модератор напрямку ортопедична стоматологія в Ukrainian Academy of Periodontology.

Член організації International Team for Implantology.

Член Національної Спілки Стоматологів України.

Автор статей та публікацій у спеціалізованих виданнях за напрямком ортопедична стоматологія.

Діагностика функції та планування естетики в тотальній реабілітації пацієнтів. Теоретичний курс з демонстрацією.

Короткий опис курсу:

Інновації та технології, які блискавично розвиваються, значно полегшують щоденну роботу лікаря. Водночас, ідеальний результат у повній реабілітації реабілітації, без фундаментальних знань, протокольних рішень та досвіду, є досить важким завданням. Нюанси та принципи повного протезування, взаємозв’язок та послідовність етапів, планування відповідно до європейських протоколів. Цифрова та аналогова діагностика. Методики визначення центрального співвідношення щелеп. Чи достатньо працювати в звичній оклюзії? Планування ортопедично направленої імплантації. Вибір артикулятора. Робота в артикуляторі у звичному та центральному співвідношенні щелеп. Методи та протоколи передавання інформації з клініки в лабораторію і з лабораторії в клініку. Діагностика оклюзії. Визначення первинних точок контакту. Робота з тривалістю оклюзії та дизоклюзії. Еквілібрація та ще багато цікавого.

У програмі курсу:

 • критерії оцінки ризиків лікування та робота з очікуваннями пацієнта;
 • прогноз щодо функціонування роботи в оптимальних, компромісних і складних умовах;
 • складання плану лікування для комплексної реабілітації;
 • протокольне дотримання послідовності маніпуляцій щодо погодженого плану лікування
 • цифрова та аналогова лицева дуга
 • діагностика рухомості скронево-нижньощелепних суглобів за авторською методикою із застосуванням власного винаходу Butterfly;
 • як відрізнити м’язову дисфункцію від суглобової;
 • методики визначення та реєстрація цетрального співвідношення щелеп;
 • перевірка достовірності положення щелеп у центральному співвідношенні;
 • техніка зняття відбитків для зубів, імплантатів та проміжних частин;
 • визначення висоти прикусу для функціональної комплексної реабілітації;
 • цифровий та аналоговий протокол пернесення оклюзійних співвідношень на етапах переходу з шини на тимчасові конструкції та з тимчасових на постійні;
 • вибір артикулятора для лікаря і техніка;
 • як правильно налаштувати артикулятор;
 • гіпсування в центральному співвідношенні щелеп;
 • як скласти карту еквілібрації оклюзійних контактів;
 • цифрові методи аналізу оклюзії;
 • функція та естетика в тандемі.

Практичний курс

Місце:

Конференц-зал PANORAMA Lviv Hote пр. Свободи, 45, м. Львів

Дата та час:

11 квітня 2019 10.00-18.00

Вартість участі:

ціна 2700 грн до 15.03 / після 15.03 - 3000 грн

Максимальна кількість учасників:

40

Контактна особа:

Анастасія

Телефон:

+380 (99) 920 67 83

Крістіан Перон
Крістіан Перон
Крістіан Перон

Крістіан Перон, DDS

Приватна практика в дентальній імплантології

Пародонтологія  та естетична стоматологія, Турін, Італія

У 2002 році закінчив Турінський стоматологічний факультет Університету Туріну, продовжив освіту в Міланському університеті за фахом пародонтологія 2002/2003 і в області імплантології 2003/2004.
Сертифікат в просунутому курсі в Університеті клінічної периодонтологии університету Берну (проф. Тонетти, доктор Кортеллини) в 2003/2004 рр.
Щорічні збори Пародонтології: Лос-Анджелес 2012.
Презентація IFED Мюнхен, SDM Sophia, SIO Milan2013/2014.
Сучасна концепція імплантології: Стоматологія NYU2013/2014.
Член AAID (Американська академія імплантацїйної стоматології)
SIO (Італійська академія імплантацїйної стоматології)
AIPO (Італійська академія ортопедичної стоматології).
Практикує в Туріні, обмежуючи свою діяльність імплантацїйною стоматологією, пародонтологією і естетичною стоматологією

Негайне навантаження імплантатів на основі танталу (трабекулярного металу) та титану. Довгострокові результати.

Короткий опис курсу:

Trabecular Metal ™ (матеріал тантал) – це вдосконалена технологія для виробів які імплантуються у тіло людини, призначена для ортопедичних і зубних імплантатів. З високим коефіцієнтом тертя (0,98), забезпечує відмінну початкову посадку. На відміну від покриттів і інших поверхонь, матеріал Trabecular Metal має пористість до 80%, на рівні власної кістки, що гарантує вростання кістки іваскуляризації м'яких тканин. Цей курс дозволить дізнатися більше про матеріал Trabecular Metal його переваги в дентальній імплантології, особливості, клінічні дослідження та інше.

Програма курсу:

 • -Біологічні аспекти із стоматологічними імплантатами Trabecular Metal ™
 • (bone ongrowth + ingrowth): нова концепція в імплантатній стоматології.
 • Досягнення первинної, вторинної стабільності та довгострокової функціональності
 • Клінічні переваги: швидке відновлення, управління ризиками, ревізійна терапія
 • Негайне навантаження з Trabecular Metal ™ та TSV® Implant Systems
 • Техніка лікування для одного або декількох негайно навантаженних імплантатів

Теоретичний курс

Місце:

Готель Асторія, м.Львів

Дата та час:

11.04.2019 з 10:00-15:15

Вартість участі:

1000 грн

Максимальна кількість учасників:

40

Контактна особа:

Юлія

Телефон:

+380504109119

Нагорняк Іван, Магаляс Микита, Загородній Дмитро
Нагорняк Іван, Магаляс Микита, Загородній Дмитро
Нагорняк Іван, Магаляс Микита, Загородній Дмитро

Нагорняк Іван — к.м.н., керівник компанії U-Impl

Магаляс Микита — інженер 3D моделювання хірургічних шаблонів компанії i3lab

Загородній Дмитро — спеціаліст в галузі медичного права, юрисконсульт

Все що ви маєте знати про дентальну імплантацію: від теорії до практики!

Короткий опис курсу:

Програма дозволяє в повній мірі вивчити основи дентальної імплантації, детально розібрати хірургічний протокол і відпрацювати навики встановлення імплантатів на фантомній моделі!

Нагорняк Іван:

 • Планування імплантації: рентгенографічне обстеження (прицільна, панорамна рентгенографія, комп’ютерна томографія).
 • Види імплантації: класична (двоетапна), одномоментна (одноетапна), безпосередня, відстрочена.
 • Хірургічний протокол класичної двоетапної імплантації на прикладі різних клінічних випадків.

Микита Магаляс:

Використання хірургічних шаблонів на практиці та алгоритм співпраці з виробником.

 • Забезпечення зв’язку між плануванням, операцією і фінальною конструкцією.
 • Протипоказання, фактори ризику, ускладнення при використані шаблонів.
 • Помилки в позиціюванні імплантатів, контроль місця, ануляція та глибина занурення імплантату.

Дмитро Загородній:

 • Юридичний супровід медичної практики лікаря-стоматолога, хірурга-імплантолога.

Практический/ теоретический

Місце:

Готель «Патріарший» вул. Хуторівка, 35 б, Львів

Дата та час:

11 квітня 2019, з 9:00 – 18:00

Вартість участі:

До 01.04 -125 €/ до 07.04 - 150€/ до 11.04 - 175€ Для студентів та лікарів-інтернів знижка 50%

Максимальна кількість учасників:

18

Контактна особа:

Коваль Марія

Телефон:

+380987771240

e-mail: