Вимоги до представлення постерів

Оргкомітет та Науковий комітет 8 Східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації запрошують всіх зацікавлених у представленні своїх досягнень подавати роботи у вигляді постерів для демонстрації під час проведення конференції.

Автори постерів повинні знаходитись у місці демонстрації постерів у спеціально відведений для цього час з метою участі у дискусії, надання відповідей на питання та церемонії нагородження за найкращу роботу.

Автори трьох найкращих постерів будуть нагороджені та матимуть можливість безкоштовної участі у Конференції, а переможець зможе представити свій постер під час наукової програми Конференції.  

Постери для участі конкурсі приймаються до 15.03.2017 в електронному вигляді на адресу implantcongress.ua@gmail.com

Розмір постера — 80 х 120 см (портрет)

Тематика постера повинна відповідати основній тематиці Конференції.

Постер оформлюється самостійно з дотриманням затвердженої структури або за готовим шаблоном.

Структура:

Друк постера може виконуватись самостійно або оргкомітетом Конференції.

У разі замовлення друку постера в оргкомітеті просимо надсилати роботи у форматі ppt (PowerPoint) або pdf не пізніше 10.03.2017 р. на адресу implantcongress.ua@gmail.com.

Вартість друку — 390 грн., оплата проводиться згідно виставленого рахунку до 10.03.2017р.

Зразок постера:

Постери затверджує Науковий комітет Конференції.

У програмі 8 Східноєвропейської Конференції буде вказана тема постерної доповіді та автор (-ри), тому ці дані потрібно подати окремим файлом у форматі Microsoft Word трьома мовами – українською, англійською, російською.


Назад

СПОНСОРИ